Warsztaty piernikowe - NOWOŚĆ!

Warsztaty piernikowe to doskonała propozycja na wieczorną integrację w okresie od października do grudnia. Piernik nierozerwalnie kojarzy się z magiczną aurą Świąt Bożego Narodzenia.

Piernik to znakomity "materiał plastyczny" o tyle ciekawy, że jadalny i pachnący. Podczas warsztatów lukrujemy, budujemy, odciskamy. Każdy zrobi coś pięknego i smakowitego.

W Piernikarni w Trzcińsku w zajęciach może wziąć udział max. 20 osób. Tutaj są odpowiednie warunki aby pokazać proces wytwarzania pierników: zagniatanie, wałkowanie ciasta, krojenie i odciskanie znaków graficznych i oczywiście pieczenie.

W warsztatach wyjazdowych nie ma ograniczenia co do liczby uczestników. Niezbędna jest odpowiedniej wielkości sala ze stołami i krzesłami. Warsztaty przeprowadzimy w każdym hotelu, który udostępni nam odpowiednią salę.

Nasze ciasto piernikowe to połączenie mąki, miodu gryczanego i przypraw korzennych. Nie stosujemy barwników, aromatów ani konserwantów. Produkt jest w 100% naturalny. Po prostu uczciwie "pierniczymy".

Podczas warsztatów prezentujemy krótką historię piernika na Dolnym Śląsku.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy.

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis