Ekologia - posadź swoje drzewo

W ostatnim czasie słowo ekologia w środkach masowego przekazu jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Jednych irytuje, innych inspiruje. Prawdą jednak jest, że nie można pozostać obojętnym na degradację środowiska naturalnego i piękna jakie nas otacza.

Karkonosze oraz Izery doświadczyły tego na własnej skórze. Zakłady przemysłowe po polskiej i czeskiej stronie gór oraz w niedalekich Niemczech przyczyniły się do degradacji fauny i flory w znacznym stopniu. Spowodowało to odpływ turystów z naszych pięknych terenów.

Dzisiaj mamy do czynienia ze zjawiskiem zupełnie odwrotnym. Bardzo duża liczba turystów, nie tylko z najbliższych ośrodków miejskich jak Wrocław, Poznań, czy Szczecin, ale również z Warszawy, Krakowa i Katowic, zachwycona urokiem naszych stron przyjeżdża w poszukiwaniu miłej atmosfery podczas konferencji, spotkań biznesowych, czy zajęć integracyjnych.

Wiele z firm łączy przyjemne z pożytecznym. Podczas zajęć integracyjnych wplatane są zajęcia pro-ekologiczne. Nie dorabiamy teorii, nie nadymamy się wykładami na temat ekologii, ale dajemy po prostu szansę zrobienia czegoś, co ma znaczenie. Każdy może posadzić swoje drzewo. Zrób coś małego, co się na prawdę liczy.


Zainteresowanych szczegółowymi SCENARIUSZAMI IMPREZ oraz CENNIKIEM prosimy o wypełnienie 'ZAPYTANIA OFERTOWEGO', który znajduje się w menu KONTAKT lub przesłanie emaila na berga@berga.pl

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis